סגל הוראה

סגל הוראה חטיבת ביניים

מנהלת חטיבת הביניים  – שמרית רביבו סולומון

סגניות:

גלי גלזר שרעבי – תחום פדגוגיה

יולנדה בלכמן – תחום פרט וקהילה

רוית חזן – תחום מנהל מורים ומערכת שעות

קארין כהן – רכזים

 

רכזת חינוך חברתי – דנה מופלג

רכז פדגוגיה והערכה – יואב בוירסקי

רכזת הכלה – שירז שמואלי

רכזת המשוב – לרה וידרמן

מזכירה ראשית – דליה אורפני

מזכירה – אפרת בלישה

מזכירה – אילת בוטל

אב הבית שכבת ז’ – אפרים מדמוני

אב הבית שכבות ח׳+ט׳ – משה מיכאלי

שכבת ז

מנהלת השכבה – מעין סוקל

יועצת השכבה- שגית יחזקאל

מחנכי שכבת ז’

ז’ 1 רוני בן בסט

ז׳ 2 ספיר יאנושי

ז׳ 3 מנחם שרון

ז׳ 4יעל ארונוביץ’

ז׳ 5 יולנדה בךכמן

ז׳ 6 קרין כהן

ז׳ 7 מעין סוקל

ז׳ 8 קרן מאיר

ז׳ 9 שירן באטה

ז׳ 10 ענק ספיבק

ז׳ 11 שרית חי פרידמן

שכבת ח

מנהלת השכבה – רוית הילה חזן

יועצת השכבה – אורלי מתתיה

מחנכי שכבת ח’

ח׳ 1 – מריט דאורמן

ח׳ 2 – רוית הילה חזן 

ח׳ 3 – לימור צמרת

ח׳ 4 – גלי גלזר

ח׳ 5 – רחל רג’ואן

ח׳ 6 – מיכל כהן אביב

ח׳ 7 – ליזי בן דור

ח’ 8 – טלי גרשון

ח’ 9 – הודיה קהלני

ח’ 10 – יואב בוירסקי

ח׳ 11 – שירז שמואלי

ח’ 12 – נטלי פנחסוב

שכבת ט’

מנהלת השכבה – אורטל גולן

יועצת השכבה- אריאלה רווה

מחנכי שכבת ט’

ט׳ 1 – לרה וידרמן

ט׳ 3 – אורטל גולן

ט׳ 4 – דנה מופלג-פרידמן

ט׳ 5 – יעל יחיאלי / שמרית רביבו

ט׳ 6 – לימור גברי

ט׳ 7 – יוסי טרבולוס

ט׳ 8 – לילך יפרח

ט׳ 9 – רעות אליעזר

ט’ 10 – מורן עומסי

ט’ 11 – לימור משה

ט׳ 12- איילת רג’יניאנו

סגל הוראה חטיבה עליונה

מנהלת חטיבה עליונה – רימונה לדר

סגנית חטיבת עליונה – סבטה זיידפונדן

ראש תחום מצוינות ד״ר חוי גולדשטיין

רכזת בגרויות רוז כהן

רכזת חינוך חברתי – מיכל שייקובסקי

רכזת מועצת תלמידים – דורין יצחק

רכז מעורבות חברתית – גיא פביאן

רכזת מערך מסייע – ורדה בן יאיר

רכזת התאמות – סהר בן אפרים

מזכירות

אולה נוריאלי 
סיגל אטדגי 
יוכבד בשארי

אב הבית – ברוך יצחק

שכבת י’

מנהלת השכבה – לימור לייבה

יועצת השכבה- מיכל מורה

מחנכי שכבת י’

י׳ 1 – שלי זיו

י׳ 2 – אלי גביש

י׳ 3 -סהר בן אפרים

י׳ 4 – לימור לייבה

י׳ 5 – עינב אנגל

י׳ 6 – סמדר שנדלר

י׳ 7 – אורן מזרחי

י׳ 8 – שי בוחבוט

י׳ 9 – דינה לוי

י’ 10 – בועז כץ

י’ 11 – קרין שטמר

שכבת י”א

מנהלת השכבה – שירלי סגל

יועצת השכבה- מירי בראון

מחנכי שכבת י”א

י”א 1 – ענת בצלאל

י”א 2 – שרית מרציאנו

י”א 3 – עמית מזרחי

י”א 4 – גיא בן שושן

י”א 5 – שירן חיים

י”א 6 – דורון צ’יקו

י”א 7 – שירלי סגל

י”א 8 – חביבה תמרי

י”א 9 – שחר בייבה

שכבת י״ב

מנהלת השכבה – ורדה בן יאיר

יועצת השכבה- דנית תורג’מן

מחנכי שכבת י״ב

י״ב 1 – סבטה זיידפונדן

י״ב 2 – ורדה בן יאיר

י״ב 3 – ענת צוויג

י״ב 4 – תומר פרטוש

י״ב 5 – דנה ברצורי- בטט

י״ב 6 – אסתי ברט

י״ב 7 – אריק לוי

י״ב 8 – קרין שטמר

י״ב 9 – רימונה לדר

דילוג לתוכן